REJESTRACJA TEL: +48 604 436 118

O mnie

Psycholog transportu

Nazywam się Paulina Skalska-Królak, jestem absolwentką jednolitych wyższych studiów magisterskich na kierunku psychologia, które ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Mój warsztat specjalizacyjny to psychologia kliniczna.

Ze względu na posiadaną pasję i chęć dokształcania się, w 2015 roku ukończyłam studia podyplomowe, uzyskując status psychologa transportu na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Dzięki temu pozyskałam wiedzę oraz umiejętności praktyczne związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego i zdobyłam kompetencje do działań diagnostyczno-orzeczniczych. Wykształcenie pozwoliło mi otrzymać status psychologa transportu, uprawnionego do przeprowadzania specjalistycznych badań osób kierujących pojazdami (nr ew. 272/P).

Pracownia Badań w Kaliszu

Jako psycholog transportu, prowadzę doskonale wyposażoną pracownię, w której dzięki odpowiedniemu sprzętowi jestem w stanie przeprowadzić badania aparaturowe i określać z największą dokładnością sprawność psychomotoryczną. Zdobyta wiedza pozwala mi przeprowadzać testy i określać predyspozycje zawodowe kierowców, ich osobowość, inteligencję oraz stan psychiczny.

Pragnę zaprosić Państwa do współpracy, informując jednocześnie, że badania przeprowadzone przeze mnie to nie egzamin, którego należy się obawiać i w którym zawarte zostały dobre i złe odpowiedzi – w tego rodzaju teście wszystkie odpowiedzi są dopuszczalne. Badania przeprowadzane są w atmosferze komfortu i profesjonalizmu. Nawiązuję współpracę z lekarzami medycyny pracy.

Gabinet psychologiczny w Kaliszu

Poza badaniami psychologicznymi kierowców zajmuję się poradnictwem psychologicznym, diagnozą różnego rodzaju zaburzeń oraz interwencją kryzysową.

Theme by Out the Box